Fotogalerie akcí

BOULDER POHÁR – FINÁLE
Jak rozezpívat nezpěváky 2.B
Plstění 2. B
Multikulturní týden - IV. C
Ekocentrum Paleta - IV. C
Tvoření pro maminky - IV. C
Vetešnictví 2018 - IV. C
Noc s Andersenem - IV. C
Škola v přírode 2018 - IV. B, IV. C
BESEDA O DROGÁCH PRO ŽÁKY OSMÝCH TŘÍD
Škola v přírodě VI. A, VI. B
Den otevřených dveří na pardubickém letišti
Den zdraví 2. B
Den zdraví 2. D
Boulder 2. B a 2. D
Den zdraví 2.A a 2.C
Škola v přírodě II. A, II. D
Škola v přírodě 2. B a 2. C
Třetí třídy ve škole v přírodě
Myslivost, kulturní dědictví ČR 7.B
Výlet do Prahy 8. A
BESEDA S HOKEJISTOU MARKEM TRONČINSKÝM
Škola v přírodě 7.C, 8.C
Pardubický pramínek
Jeden za všechny, všichni za jednoho
Škola v přírodě 7.A a 7.B
Den Pardubické nemocnice 7. A
Svátek matek 5.AB
SPORT BAZAR
Jarní sběrová akce
Svátek matek 6. A
MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V KIN-BALLU
Den Země 20. 4. 2018 - 8.A
Výrobky žáků 6. a 7. tříd
Botanická zahrada 7.ABC
Hokejbal 6. - 7. třída
Hokejbal 4. - 5. třídy
Loňský hokejbalový titul bohužel neobhájíme
Hokejbal 1. - 3. třídy
Zápis do 1. tříd
Výzdoba tříd při zápisu
Pomoc Vojtovi
Modely budoucnosti - ŠD
Oslava Dne Země
Den Země 7.B
Šesťáci na exkurzi v ZOO Praha
Exkurze Praha 7. A
Noc s Andersenem
Velikonoce v Paletě – 2. D
Smysly zvířat - 2. A, 2. B
BOULDER POHÁR 2018
Velikonoční turnaj ve vybíjené
Velikonoční jarmark
Vetešnicví aneb jarní úklid
Druhé třídy na bruslích
Talentmánie - ŠD
Olympiáda - ŠD
Teambuildingový kurz hokejistů 2. - 4. třídy
Tonda obal 5. A
Teambuildingový pobyt - hokejisté II. stupně
TURNAJ ŽÁKŮ 1. - 4. TŘÍD V KIN-BALLU
Gymnastika do školy
Karneval - ŠD
(Ne)bezpečný mobil
Matematika v 5. A
Pernštejni na škole
Okrskové kolo basketbalu dívek
Edison
Biologická olympiáda
Exkurze do Transformu
Kulichy 1.B
Recitační soutěž
Turnaj základních škol v kin-ballu
Diskobruslení
Superstar školní družiny
Hrajeme divadlo v ŠD
Návštěva 9.B v Labské hotelové škole
Škola v přírodě s lyžováním - Čenkovice v Orlických horách
Učebna cizích jazyků
Beseda s Ondřejem Kacetlem, brankářem HC Dynamo
Třída 2. D na keramice
Sváteční čtenářský klub
Čtenářský klub v novém roce 2018
Vánoce 2. B
Návštěva Krajské knihovny 2. B
Keramika – glazování 2. B
Čertovské korálkování v 1. C
Pasování na čtenáře 1. C
Plavecký výcvik 2.C, 3.A, 3.C
Lumpárium - 1. a 2. A, B, C
Bruslení
Lákáme Vánoce v 1.B
Vánoční besídka v 1.B
Savci 1.B
Den otevřených dveří
Vánoce v ŠD
Zoo Dvůr Králové nad Labem - ŠD
Beseda s Ondřejem Kacetlem
Zpívání na schodech
Čertí rej - ŠD
7. C pomáhá
Beseda o zvířátkách v 1. C
Netradiční výuka v 1. C
Vánoce - 1. oddělení ŠD
Třída 1. C v knihovně
Vánoční strom pro ptáčky 3.A
Kouzla betlémů 3.A
Keramika 3.A
Keramika 1.A
Bruslení 1.A
Knihovna 1.A
Keramika 2.C
Potravinová sbírka pro zvířátka - Pasíčka
Projektový den v 1. C
Návštěva 1.C v Ekocentru Paleta
První seznámení s bruslemi 1. C
Vánoční zpívání
Turnaj v basketbale
Vánoční čarování a adventní zpívání
Školní turnaj v přehazované
Výtvarná výchova 5.B
Výtvarná výchova 7.C
Muzeum čokolády 7.B
ZOO Dvůr Králové nad Labem - 2. oddělení ŠD
ZOO Dvůr Králové nad Labem - 1. oddělení ŠD
Zdraví na talíři 8.B
Futsalový turnaj v Moravanech
Jak vylepšit dům
Práce s dýhou
Malba 9.A
Drátkování ve III.C
Adventní posezení III.C
Výtvarná výchova 6.A
Čert a Mikuláš ve škole
Savci 1.A
Předávání Slabikáře 1.A
Deskové hry - ŠD
První pomoc - ŠD
Momentky 1. oddělení - ŠD
2. oddělení - ŠD
Drakiáda - ŠD
Třída 2. D v Ekocentru Paleta
Podzimní turnaj ve florbale
Projektový den 2.C Pardubice Pernštýnské náměstí
Olympiáda v českém jazyce
Hry a klamy 7.A
Landart - IV.C
Projektový den - IV.C
Exkurze do "Škodovky"
Tajemství Mystéria VI
Prvňáci v knihovně
Stonožka pomáhá 1.B
Jak známe Pardubice 1.B
Dopravní výchova 1.B
Pomáháme si 1.B
Zelená brána 1. A
Třídíme odpady 1. A
Fotografie jazykové učebny
Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR
Slavnostní otevření jazykové učebny
Sběrová akce
Keramika 2.B
Projektový den Zelená brána 2.B
Jeden za všechny 2.B
Ekocentrum paleta 5.A
Evropský den jazyků
Dopravní hřiště 5.A
Mladí stavitelé z 5.A
Projektový den
Školní turnaj ve florbalu
Bazar sportovních potřeb
Ekocentrum Paleta - IV.C
Ekocentrum 4. B
Podzimní turnaj v malé kopané
Přírodovědný klokan
Jeden za všechny 2.C
Ekocentrum Paleta VI.A
Moje vysněná škola - ŠD
Městské slavnosti - ŠD
Vlaštovkové odpoledne - ŠD
1. oddělení - ŠD
Adaptační kurz VI.A,B
Výstava elektrotechniky a IT
Případ kompost 5.B
Lesy v ohrožení 7.B
Lesy v ohrožení 7.C
Ekocentrum Paleta 6.B
Dopravní hřiště 4. B
Sportovní den
53. ročník Nejrychlejší dívka a chlapec Pardubic 2017
Dětský maraton 2017
Přespolní běh
Život ve vodě 7.A
Author back to school
Šerpování prvňáčků
Škola nanečisto