Detail fotogalerie

Úspěšné tažení hokejbalistů

Do krajského kola XII. OLYMPIÁDY DĚTÍ A MLÁDEŽE PARDUBICKÉHO KRAJE v hokejbale postoupily naše dva týmy. Tým v kategorii 4. - 5. tříd vybojoval krásné 2. místo (ve složení: Jiří Bitnar, Vojtěch Jakub, Daniel Burda, Jan Pilař, Vojtěch Tvrdík, Vojtěch Pozdník, Matouš Nadrchal, Vít Kaštánek, Martin Kubíček, Kryštof Valkoun, Jan Kropáček). Tým v kategorii 6. - 7. tříd vybojoval 1. místo a postup do republikového finále! (ve složení: Jonáš Klas, David Matěcha, Jan Kutílek, Dominik Velínský, Daniel Blažej, Jiří Bucek). O pohár primátorky města Pardubic, 2. ročník minihokejbalu pro žáky prvního stupně základních škol. Tým v kategorii 1. - 2. tříd vybojoval pohár za 2. místo (ve složení: Tomáš Kaštánek, Tobiáš Smolný, Vít Pilař, Vojta Růžička, Andrej Novák). Tým v kategorii 3. - 4. tříd vybojoval velký pohár za 1. místo (ve složení: Jiří Bitnar, Daniel Burda, Jan Pilař, Jakub Vojtěch, Vojtěch Tvrdík, Vojtěch Pozdník). Hráči si vychutnali samotnou hru, byli úspěšní i v dovednostních soutěžích (střelby na branky v různých modifikacích, slalomovém běhu a práce s holí a míčkem na čas), zaskákali si v nafukovacím hradu - to vše za slunečného počasí. A hlavně oba týmy získaly pro školu plavbu na lodi Arnošt a návštěvu Aquacentra! Velký dík!