1. ŠKOLNÍ VÝLET - ohlédnutí a fotogalerie

zveřejněno 23.9.2013

1. ŠKOLNÍ VÝLET PRO RODIČE S DĚTMI - TENTORKÁTE ZA KRÁSAMI JIZERSKÝCH HOR

V sobotu 21. září se uskutečnil první školní výlet pro rodiče s dětmi - tentokráte za krásami Jizerských hor, kterého se se zúčastnilo na 70 osob z řad dětí, rodičů i pedagogů převážně z naší školy. Vzhledem k nepříliš příznivému počasí jsme se již po cestě rozdělili na dvě části - první autobus "přesměroval" svou trasu na Liberec, kde byla na programu návštěva Centra Babylon - zde byl na výběr tamní IQ park, akvacentrum nebo lunapark. "Posádka" druhého autobusu se z původního kurzu neodchýlila a za celkem hustého deště dorazila do Bedřichova. První etapa - výstup na rozhlednu Královku - nám dala docela zabrat. Dalším bodem trasy byla Prezidentská chata, kde jsme se ohřáli, vysušili, ale hlavně... občerstvili!!! Po pauzičce jsme se vydali obdivovat krásy vodní nádrže Černý důl a navštívili jsme také minizoo v Hraběticích, dalším bodem měla být rozhledna Slovanka, ale tu jsme jaksi záhadně nenašli... Posledním bodem túry byl Janov nad Nisou, z něhož jsme se vydali na cestu domů. Hláškou výletu se pak stala věta "už se protrhává", neboť místy vypadala obloha opravdu dot beznadějně a hrozivě. Akce se i přes nepřízeň počasí mimořádně zdařila a hnedka na místě jsme s rodiči i dětmi domlouvali další podobnou akci, o jejímž zaměření, datu a místě konání vás budeme s předstihem informovat.

Fotogalerie z akce

 

 

ZŠ Bratranců Veverků