Pohádkové předplatné - 1. představení

Vážení rodiče a milé děti,

zveme Vás na první Pohádkové předplatné tohoto školního roku.

Maxipes Fík podle knihy Rudolfa Čechury a Jiřího Šalamouna se hraje

v pondělí 22. října 2018 v 17 hodin.

Sejdeme se v 16:30 před Východočeským divadlem - „pod stromem“.

Konec představení je předpokládán v 18 hodin.

Hostuje DIVADLO KRAPET Praha

Tatí, já byfem chtěla pfa.“ Řekla Ája. Tak jí tatínek koupil psa. „Jmenuje se Rek oznámil.
A protože Ája neuměla říkat R, říkala mu Fek.
„To už mu můžeme říkat Fík“ řekl tatínek.

No a tak to všechno začalo. Z malého pejska vyrostl velký pes Fík a z malého dobrodružství začalo velké. A že je to pes neobyčejný? No, který pes se dostane až do školy, kde se naučí psát a počítat? Nebo dojde páníčkovi pro pivo. Viděli jste někdy psa, který řídí auto?

Dokonce se vydá do světa skoro až na kraj světa a objeví spoustu věcí a potká spoustu lidí a má po celém světě kamarády, protože s Fíkem zažije každý moc legrace. Ale jak se říká všude dobře doma nejlíp. Moc rád se vrátí domů a zdají se mu velice divoké psí sny, dokonce i o Vánocích. Jak to všechno s Fíkem bylo? To se uvidí! „Tak neváhejte a přijďte. Bude psina! Haf!“

Těší se Petra Rybecká a Leona Abrahamová