Zájezd do Legolandu

zveřejněno 14.6.2012

Ve čtvrtek 14. června jsme se v noci vydali autobusem na cestu do německého Legolandu v Gűnzburgu. Ráno nás překvapila zatažená obloha a později i prudký liják. „Jestli tohle vydrží celý den! Tak to bude smutný výlet!" pomysleli jsme si všichni. Ale pak se vše v dobré obrátilo a jen jsme si koupili vstupenky, již začalo svítit a nepřestalo až do večera. Byl úplně ukázkový den. Proto jsme se mohli rozběhnout po celém areálu, abychom si užili nádherně z lega vystavěných měst, plavidel, letadel, fotbalového stadionu, nádraží, ale i hradů atd.

A co jsme si nemohli nechat ujít, to byly přeci horské dráhy, strašidelný hrad, pirátské území, také projížďka džunglí, či pohled ze skleněné věže, také zhlédnutí 4D filmu, kde na nás sněžilo i pršelo, což bylo součástí filmu. Měli jsme celý den skutečně velmi nabitý, abychom v Legolandu na nic nezapomněli! A tak závěr byl téměř pro všechny očekávaný, neboť cesta lodí ze skály nás opravdu nenechala nikoho suchým. I bitvy na pirátských lodích děti patřičně namočily. Naštěstí jsme se v autobuse mohli převléknout a vyrazit spokojeni domů.

Mgr. Iva Vokřálová

https://picasaweb.google.com/114893651950875236089/ZajezdDoLegolandu

ZŠ Bratranců Veverků