Albeřice 2018

leták ke stažení

Letošní tábor s veverkami se bude konat v hotelu Vápenka v jedné z nejklidnějších lokalit Krkonošského národního parku v dosahu známých turistických cílů. Z tohoto důvodu bude tábor zaměřen turisticky.

Nové sídlo tábora - hotel Vápenka - se nachází v malebné horské vísce Horní Albeřice nedaleko vyhledávaného krkonošského letoviska Horní Maršov v nadmořské výšce 750 m. Překrásná příroda národního parku láká návštěvníky a ve všech ročních obdobích nabízí velké množství zážitků. Turistické trasy, které se nacházejí v okolí, z něj činí ideální místo pro tábor s veverkami. Výlety do Pece pod Sněžkou, Malé Úpy, Janských Lázní, na Lysečiny či do nedalekého hornického městečka Žacléř nebo do polských Kowar jsou nezapomenutelné a všichni jejich návštěvníci si je dlouho uchovají v paměti. Bezprostřední okolí hotelu umožňuje hraní různých her, ale i klidné posezení u táborového ohně. Kousek od hotelu je krásný rozlehlý čistý les.
Pro děti je tradičně připraven pestrý a všestranně rozvíjející program, ze kterého si odnesou mnoho nevšedních zážitků a zkušeností a nepoznají nudu. Samozřejmostí je tematicky zaměřená etapová hra a celodenní výlet. O vaše děti se po celou dobu postarají spolehliví a prověření vedoucí. Zajištěna je také nepřetržitá zdravotní péče. Kapacita tábora pro letošní rok je 60 dětí.