Zprávy vedení

15. 7. 2018

Vážení rodiče,

polovina tábora je za námi, proto pár slov o průběhu a dění tábora. Ubytování na hotelu Vápenka je na táborové poměry dost nadstandardní, jídlo chutné a v přiměřeném množství. Děti jsou rozděleny do šesti oddílů a jsoupod celodenném nepřetržitým zdravotnickým i pedagogickým dozorem. Program je sestavován na míru poodle aktuálního psychického a fyzického stavu dětí, stesk dětí je více méně na ústupu, děti se plně aklimatizovaly. Jediným záporem je absemce jakéhokoliv lesa, ve kterém by bylo možné hrát táborové hry - většina okolí se nachází v první zóně národního parku. V pondělí 16. července 2018 nás čeká plánovaný výlet do nedalekého Parku miniatur v nedalekých polských Kowarech. Česká varianta (sedm dětí) pak směřuje na naučnou stezku a farmu ve Svobodě nad Úpou.

Leoš Šebela, hlavní vedoucí tábora