Stříbrnice 2012

TÁBOR S CELOTÁBOROVU HROU

Termín konání tábora je od soboty 14.7. do soboty 28.7.2012. Odvoz z Pardubic do tábora a zpět je zajištěn.

Vašim dětem nabízíme již tradičně pestrý a všestranně rozvíjející program (foto pro připomenutí zde), ze kterého si odnesou mnoho nevšedních zážitků a zkušeností a nepoznají při něm nudu. Samozřejmostí je i tematicky zaměřená etapová hra (letošním tématem je"Za poselstvím antických bohů..."). Na děti čeká také zajímavý celodenní výlet. První skupina (bez pasů) zůstává v ČR kde navštíví městečko Branná, lanové centrum Kolštejna a ve Skanzenu v Rapotíně. Druha skupina odjíždí za hranice do sousedního Polska, kde navštíví krásný důl (muzeum těžby zlata) Złoty Stok.

O Vaše děti se starají spolehliví a prověření vedoucí z řad profesionálních pedagogů volného času, etopedů a studentů zejména pedagogických fakult.

TÁBOR S KOŇMI

I letos jsme pro vás připravili dva termíny konání tábora s koňmi:

• 15. - 21. července 2012
  • 22. - 28. července 2012

Informační leták naleznete zde. Podrobnější informace týkající se zejména režimu dne, rámcového plánu, jídelníčku, personálu a jednotlivých oddílů budou postupně aktualizovány, jak se bude blížit termín konání tábora.

Cokoliv vás ohledně tábora zajímá vám zodpovíme na tel. čísle 724 302 713 nebo prostřednictvím e-mailu: borek.wind@seznam.cz.

Na co se můžete těšit

• ježdění minimálně 1x denně 1 hodinu (možnost zapůjčení přileb)
  • práce s koňmi ze země (praxe)
  • teoretické hodiny o životě koní, ježdění, zajímavostech apod.
  • projížďku na čtyřkolce
  • koupání v bazénu i potoce
  • hry, noční hru, ruční práce, táboráky, disko, karneval a další "mimokoňské" aktivity

Co máte k dispozici:

• 5 koní
  • venkovní jízdárnu
  • společenskou místnost, hřiště, velkou trampolínu, ohniště, potok...

V okolí jsou nádherné lesy a louky, které nabízí prostor pro různé hry a soutěže. Okolí také nabízí úžasné možností vyjížděk koňmo, trasy se zde najdou jak pro úplné začátečníky, kteří jedou v doprovodu pěšího vodiče, tak pro zdatnější jezdce.

Ubytování v horské chatě ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastním nebo společný sociálním zařízením, starší děti pak ubytování v chatkách. Strava 5x denně, v neveřejné nekuřácké restauraci přímo v areálu penzionu, domácí kuchyně. Obědy + večeře teplé, možnost druhé studené večeře + celodenní pitný režim. V případě delších výletů s sebou děti dostanou obědový balíček.

Zde je možno stáhnout přihlášku a smluvní podmínky, pokyny a informace a prohlášení (tzv. bezinfekčnost)