Zprávy vedení

19.7.2012

Vážení rodiče a příznivci našeho tábora :-)

Pět dní na táboře uplynulo jako voda a proto Vám posíláme své postřehy, dojmy a informace.

Všechny děti jsou dosud v pořádku a bez jakýchkoliv zdravotních obtíží, ubytování je čisté, strava chutná a v dostatečném množsvtví. Pitný režim je zajištěn po celý den.

Pro děti je zajištěn celodenní program, nicméně velkou komplikací je každodenní (občas i celodenní) déšť, který nás nepouští příliš daleko od chaty. Po velkém lijáku, který nás potkal při Expedici "Návrší", se nám podařilo vše vysušit a nyní se již těšíme, že bude konečně lépe. Zbrusu nová celotáborová hra "Za poselstvím olmypských bohů" je tentokráte zaměřena na poznání života starých Řeků a řecké mytologie. Děti budou tvořit, sportovat, přemýšlet (i když některé to bude dost bolet :-)) a relaxovat.

Děti jsou kupodivu velice klidné a poslouchají pokynů vedoucích (deokonce i některé divočejší z loňska :-)). Za pár dní nás čeká výlet na čtyřkolky a v úterý pak celodenní výlet, na který se děti moc těší. Jen škoda, že se nemohou všichni zúčastnit výletu společně, neboť ne všichni mají pasy, aby mohli jet do Polska.

Budeme velice rádi, když nám napíšete Vaše reakce, nápady, podněty či připomínky na mail leos.sebela@seznam.cz

P.S.: Velký pozdrav posílám všem dětem, které se našeho tábora nemohly letos zúčastnit, zvláště pak "táborový inventář s iniciály DD" :-)

Leoš Šebela, hlavní vedoucí tábora