Zadov 2017

Byli jste někdy na Šumavě? Že ne? Dopřejte tento zážitek alespoň svým dětem! Pro letošní rok jsme přichystali opět tábor na Šumavě!!! Tábor s veverkami v horském penzionu Lucie v jedné z nejatraktivnějších lokalit Národního parku Šumava v dosahu známých turistických atrakcí. Z těchto důvodů bude letošní tábor opět zaměřen více turisticky.

Penzion Lucie se nachází v nádherné šumavské přírodě v nadmořské výšce 1000 m, s překrásným výhledem na předhůří centrální Šumavy. Jeho poloha na svahu pod Churáňovským vrchem (1118 m) uprostřed lyžařského areálu je naprosto ideální pro zimní sporty a nabízí nepřeberné množství možností pro pěší i cyklistické výlety.

Nové sídlo tábora - penzion Lucie se nachází v těsné blízkosti zánámého šumavského střediska Churáňov. Panenská příroda národního parku láká mnoho návštěvníků a ve všech ročních obdobích nabízí velké množství zážitků. Nepřeberné množství turistických tras, které se nacházejí v okolí, z něj činí ideální místo pro náš tábor s veverkami. Výlety k některému z nedalekých slatí - Chalupské a Tříjezerní, putování za krásami majestátního hradu Kašperk, výlet k prameni řeky Vltavy, pohledy z rozhledny Chráňov nebo třeba muzeum Šumavy v Kašperských horách jsou nezapomenutelné a všichni jejich návštěvníci si je dlouho uchovají v paměti.

Prostor okolo penzionu umožňuje hraní různých her, ale i klidné posezení u táborového ohně. Za hotelem je krásný čistý les. Kapacita tábora pro letošní rok je 60 dětí. Vzhledem k velké vzdálenosti bude doprava do tábora a zpět realizována vlakem a autobusem, zavazadla budou dětem odvezena autem.

Pro děti je již tradičně připraven pestrý a všestranně rozvíjející program, ze kterého si odnesou mnoho nevšedních zážitků a zkušeností, a nepoznají nudu. Samozřejmostí je tematicky zaměřená etapová hra a celodenní výlet. O vaše děti se již tradičně po celou dobu postarají spolehliví a prověření vedoucí Boženka, Martina, Petra, Renata, Martin a Leoš. Zajištěna je samozřejmě i zdravotní péče.