Zprávy vedení

19.7.2017

Vážení rodiče,

velice se omlouváme za výpadek v táborovém zpravodajství, nicméně nebylo v našich silách webové stránky zaktualizovat. V posldních dnech jsme zazanmemnali několik drobných úrazů a onemocnění, nejvíce nachlazení. Žádný z těchto stavů není závažný a můžeme je vlastními silami řešit na táboře. Děti jsou vetšinou bezproblémové a až na drobné výjimky hodné. Také stravy je dostatek. V celotáborové hře jsme stihli 14 etap a blížíme se ke zdárnému vyvrcholení. Domů se vracíme již v pátek. Očekávejte nás kolem 15,30 na nádraží v Pardubicích.

Leoš Šebela, hlavní vedoucí tábora

10.7.2017

Vážení rodiče,

včerejší příjezd dětí proběl bez komplikací. Všechny děti prošly zdravotním filtrem. Dle Vašich požadavků (a naší znalosti dětí) jsme děti rozdělili do oddílů a ubytovali je. Ubytování je v pořádku, jídlo chutné a v ideálním množství, pitný režim je zajištěn. O děti je postaráno 24 hodin denně. Program přizpůsobujeme aktuálnímu stavu dětí. Aby se zejména mladší děti aklimatizovaly, "naordinovali" jsme na první den spíše oddílové programy se svými vedoucími. K našemu velkému překvapení snášejí i ty nejmenší děti odloučení prozatím velice dobře, ukáplo jen pár slizeček. V tomto případě je lepší děti spíše nekonaktovat. Z důvodu ochrany majetku mají děti povoleno používání mobilních telefonů pouze v budově, a to na svých pokojích. Nedochází pak k jejich ztrátám či poškozením.

Leoš Šebela, hlavní vedoucí tábora