Detail fotogalerie

Mistrovství ČR ve florbale

Ve středu a ve čtvrtek 21. a 22. 6. se naše škola zúčastnila mistrovství České republiky škol ve florbale. Na tento turnaj jelo nejlepších 6 týmů z ČR. První den jsme hráli zápasy ve dvou skupinách. Začali jsme zápasem se ZŠ Uherský Brod, kdy jsme se po trefách Tvrdík a Šimonka dostali do vedení 2:1 vedení jsme bohužel neudrželi a nakonec prohráli 4:2. Druhý zápas, proti ZŠ Bohosudov jsme hráli s vědomím, že musíme vyhrát, abychom postoupili do semifinále. Po gólu Šimonka jsme ve třetí třetině vedli 1:0 bohužel jsme ale necelé dvě minuty před koncem dostali smolný gól a stav byl vyrovnaný. Ten jsme už bohužel zvrátit na svou stranu nedokázali, a tak jsme remizovali, což nestačilo na postup, ale pouze na zápas o 6. místo. Druhý den jsme tedy nastoupili k zápasu o 6. místo proti ZŠ Jindřichův Hradec, kteří hráli v domácím prostředí. Po trefě Korce jsme v zápase vedli 1:0, ale opět jako v každém zápase předtím jsme bohužel vedení ztratili. Tentokrát jsme chvíli před koncem dopustili faulu na soupeře a ten jel nájezd. Proměnil ho a základní hrací doba skončila remízou. Poté následovali nájezdy, které jsme prohráli 1:0. a tak jsme skončili na 6. místě z více než 1000 škol. Soupisku tvořili hráči: Šimonek, Tvrdík, Korec, Kačírek, Blažek, Katzer, Jaroš, Mikula a náš zkušený kouč Jirka Kumstát.