Detail fotogalerie

Orientační běh

Také tento školní rok se naše škola zapojila do již tradiční soutěže, 54. ročníku Ligy škol v orientačním běhu. Liga má ve školním roce čtyři kola, dvě na podzim a dvě na jaře. Konečné hodnocení škol je dáno součtem všech bodových hodnot školy ve 4 kolech. Třetí kolo se uskutečnilo ve svítkovském lese. Na bodovaných místech se umístili Jirásková Jasmína, Jirásková Julie, Kmochová Laura, Klímová Tereza, Zdeněk Müller. Čtvrté kolo proběhlo v lese ve Studánce. Na bodovaných místech doběhli a nejlepší výkony podali Jirásková Julie, Kmochová Laura, Kocová Annemarie, Hostinská Barbora, Jirásková Jasmína, Kmochová Laura. Obě kola se běžela pomocí čipů. Po vyhodnocení celé soutěže všech čtyř kol se ze 16 škol naše škola umístila na krásném 8. místě.